slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Starší žákyně - nejlepší časy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Starší žákyně - nejlepší časy   2001 - 2016
Trať     1609m         
Poř. Příjmení Jméno Oddíl, bydliště R.nar. Čas Rok
1. Petroňuková Mirka AC Kovošrot Praha 1987 05:28 2002
2. Petroňuková Mirka SK Kotlářka 1987 05:37 2001
3. Plzeňská Markéta ŠSK Újezd nad Lesy 1988 05:46 2002
4. Kubková Veronika Hvězda SKP Pardubice 1997 05:48 2012
5. Pribičinová Barbora Triatlet Karlovy Vary 1998 05:48 2013
6. Režňáková Tereza ŠSK Újezd nad Lesy 1988 05:50 2002
7. Emanovská Gabriela ŠSK Újezd nad Lesy 1994 05:51 2009
8. Fořtová Martina ELEVEN TEAM 2002 05:53 2016
9. Kratochvílová Iva Sokol Hlubočepy 1987 05:57 2002
10. Mrkvičková Simona Spartak Praha 4 1996 06:04 2010
11. Drahokoupilová Monika SKP Nymburk 1986 06:05 2001
12. Dvořáková Pavla Sokol Kolín 1994 06:06 2008
13. Dravzalová Markéta Sokol Kolín 1994 06:08 2008
14. Novotná Karolína Sokol Kolín 1994 06:08 2008
15. Sotonová Petra Sokol Kolín 1994 06:08 2008
16. Kratochvílová Iva Sokol Hlubočepy 1987 06:11 2001
17. Šťastná Veronika ASK Slavia Praha 2001 06:14 2016
18. Králová Barbora SKP Nymburk 1998 06:16 2012
19. Jánová Tereza RC Vlašim 1987 06:17 2002
20. Lorenčíková Adéla Atletika Chrudim 2000 06:18 2014
21. Smetanová Kristina AC Třešť 1992 06:21 2007
22. Nedbalová Vilma Kanoistika Poděbrady 1995 06:26 2009
23. Radoňská Linda Atletika Kolín 2002 06:28 2016
24. Zdobinská Monika SKP Nymburk 1987 06:32 2001
25. Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 1994 06:34 2009
26. Lhotová Radka ŠSK ZŠ   Újezd nad Lesy 1987 06:34 2001
27. Procházková Kateřina Atletika Pečky 1995 06:35 2009
28. Lorenčíková Adéla Atletika Chrudim 2000 06:35 2015
29. Adámková Dominika AC Třešť 1996 06:35 2010
30. Procházková Kateřina TJ Kolín 1995 06:35 2010
31. Adámková Dominika AC Třešť 1996 06:36 2011
32. Kuchařová Lenka Pečky 1994 06:42 2008
33. Doškářová Sofie Nový Bor - ZŠ Náměstí 1988 06:43 2002
34. Dvořáková Pavla Sokol Kolín 1994 06:43 2007
35. Pártlová Daniela AC Choceň 1998 06:45 2013
36. Králová Veronika SK Kotlářka Praha 1999 06:46 2014
37. Dohnálková Eliška Sokoleč 1993 06:47 2007
38. Králová Veronika SK Kotlářka Praha 1999 06:50 2013
39. Poborská Eliška SK Jeseniova Praha 2003 06:50 2012
40. Jiranová Helena FK Pečky 1995 06:50 2010
41. Urbanová Hana ŠSK ZŠ   Kounice 1986 06:53 2001
42. Pivoňková Alexandra AC Třešť 1991 06:54 2005
43. Čokrtová Jana TC Český Brod 1992 06:55 2007
44. Relichová Vladimíra AOTJ Slavoj   Český Brod 1986 06:56 2001
45. Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 1994 07:03 2008
46. Čokrtová Jana TTC Český Brod 1992 07:09 2006
47. Hlavatá Veronika Triatlon Český   Brod 1987 07:10 2001
48. Nachlingerová Eliška AC Třešť 1986 07:10 2001
49. Tichá Klára Hvězda SKP Pardubice 1991 07:12 2006
50. Slivanská Kateřina Kanoistika Poděbrady 1996 07:12 2010
51. Mádlíková Nikola Pečky 1991 07:12 2005
52. Tichá Klára Hvězda Pardubice 1991 07:19 2005
53. Žáková Kateřina Pečky   07:20 2003
54. Frohlichová Alena Pečky 1989 07:22 2003
55. Zedníková Markéta Pečky   07:27 2003
56. Sýkorová Jana Vlašim 1995 07:34 2009
57. Svrčinová Anna Radim 2004 07:38 2016
58. Zemanová Šárka Praha 1999 07:44 2013
59. Pokorná Aneta Praha 4 Modřany 1994 07:44 2008
60. Koupelková Klára TŠ Twist 1999 07:57 2014
61. Pokorná Aneta Praha Modřany 1994 08:01 2009
62. Hudcovicová Rebeka Poděbrady 1998 08:03 2013
63. Hudcovicová Sára Poděbrady 1994 08:32 2009
64. Hudcovicová Sára Poděbrady 1994 08:34 2008
65. Lukaničová Katka Sokol Vinohrady Praha 1991 09:48 2005
66. Smočková Martina Sokol Vinohrady Praha 1990 09:48 2005
67. Konečná Evelína Pečky 1995 09:50 2010
Share
Joomla templates by a4joomla