slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

ČASOVÝ ROZPIS

ČASOVÝ ROZPIS pro rok 2020:

 

Otevření presentace pro mládež a lidový běh:        7:45

 

Časy startů:

-----------------------------------------

400 m

Minižákyně (roč. 2009...10):                       8:30

Minižáci (roč. 2009...10):                            8:35

Starší dívky (roč. 2011...12):                       8:45

Starší kluci (roč. 2011...12):                       8:50

-------------------------------------------

Otevření presentace pro hlavní závod na 10 km:     9:00

--------------------------------------------

200 m

Mladší dívky (roč. 2013...14):                      9:00

Mladší kluci (roč. 2013...14):                       9:05

Děvčata (roč. 2015...16):                             9:15

Chlapci (roč. 2015...16):                              9:20

--------------------------------------------

60 m

Nejmenší s rodiči holky (roč. 2017...19):    9:30

Nejmenší s rodiči kluci  (roč. 2017...19):     9:35

 --------------------------------------------

800 m

Mladší žákyně (roč. 2007...08):                  9:45

Mladší žáci (roč. 2007...08):                       9:45

-------------------------------------------

1609 m

Starší žákyně (roč. 2005...06):                   9:50

Starší žáci (roč. 2005...06):                        9:50

Dorostenci (roč. 2002...2004):                    9:50

Dorostenci (roč. 2002...2004):                    9:50

-------------------------------------------

Milaři lidový běh:            10:00

-------------------------------------------

Po doběhu lidového běhu proběhne vyhlášení, pro nejlepší tři  jsou připraveny medaile, dále věcné ceny a diplomy. Na tratích  60 - 400 m vyhlašujeme nejméně prvních 10 v kategorii, na tratích 800 m a 1609 m vyhlašujeme vždy první tři(lidový beh bez vyhlášení a cen).

Kategorie mládeže startující v 9:45 resp. 9:50 hod. mají společný start.

-------------------------------------------

Ukončení presentace na hlavní závod:       11:00

-------------------------------------------

Start hlavního závodu:                                     12:00

---------------------------------------------

Vyhlášení vítězů, ocenění a zakončení závodu:  13:20 - 14:30

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na případný časový posun.

Share
Joomla templates by a4joomla