slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Partneři

peckyznak202

mizuno4

Sportovní obuv a oblečení.
levelsportlogo
Pro lidi, co vědí, co chtějí.
kenastNOVe logo bar
Obchodní firma s kancelářskou technikou - "Ušijeme Vám na míru" jakékoli vybavení.
podlipansko-logo cr
Region Podlipansko se nachází ve Středočeském kraji na území okresů Kolín a Nymburk. Zahrnuje území tří svazků obcí a jednoho města. Úrodná venkovská oblast odedávna bohatě zemědělsky využívaná představuje jakýsi "most" mezi Polabím a Posázavím.
loKOBRA
Výroba forem.
Bertrams - logo
...odvod spalin vyřešíme za Vás.
sportgroup
Společnost SportGroup.cz patří k největším agenturám v České republice specializující se na sportovní marketing a organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.
vinarsvivondraklogo
Vinařství Vondrák Mělník www.vino-melnik.cz - výroba a prodej přívlastkových vín z vlastních mělnických vinic“
 
postrizinske-pivo2
Postřižinské pivo, nápoj pro každého.
Pivovar vaří 6 druhů světlých piv, 2 piva tmavá a speciální. Každý si zde najde svoje oblíbené pivo.
 
jirivana-logo internet - televize - telefon
skolilovakvetiny2
Květiny ke každé příležitosti.
 
elevenlogo
ELEVEN Sportswear patří k předním českým výrobcům zakázkového sportovního oblečení a doplňků pro cyklistiku, triatlon, běh a atletiku, běžecké lyžování i volný čas.Naše portfolio produktů, které prochází neustálou inovací, zahrnuje cyklistické dresy, kalhoty, kombinézy, vesty, bundy, návleky, čepice, ponožky a celou řadu dalších výrobků a doplňků.
lucebnizavodylogomale
Česká firma s historií od roku 1871. Firma  vyrábí a nabízí výrobky stavební a průmyslové chemie, především na bázi silikonů. Název LUKOPREN  je dnes již legendou a prověřenou kvalitou v oblasti jednosložkových a dvousložkových silikonových tmelů a kaučuků. Stejně tak silikonové hydrofobizační přípravky LUKOFOB směřující do stavebnictví a silikonové laky LUKOSIL s nezastupitelným místem v průmyslu nátěrových hmot, elektrotechnice a strojírenství .
logo svet behu
Vše o běhu - běžecké trasy, termínovka, tréninky, plány, osobnosti, výživa, zdraví, vybavení
logoceskosportuje Česko sportuje je projekt na podporu zdravého životního stylu v ČR. Zahrnuje osvětovou kampaň, vlastní sportovní aktivity Českého olympijského výboru a spolupráci s existujícími sportovními podniky. Projekt vznikl za podpory MOV, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva zdravotnictví, České televize a dalších partnerů.
fitpeckylogo Prodejna se zdravou výživou a fitstudiem v Pečkách.
GalerieEfEf-logo Jsme malé, začínající, více méně rodinné nakladatelství. Děláme knížky pro radost. Sobě a snad i druhým. Vybíráme si témata, která pohladí duši, přinesou trochu poznání.
polabske uzeniny Rodinné řeznictví. Nejlepší uzeniny z Peček chutnají zákazníkům ve všech koutech naší země. Máte už chuť? Nečekejte ani o vteřinu víc a vyberte si teď, co u nás ochutnáte.Obec RateniceFOTO Jaroslav ŽeleznýObec Dobřichov
Kolínský deníkElektro Emil TrčkaPetr Plaček - jízdní kola
AB drogerie parfumerieLékárna Pečky - ŽertováCykloservis Černý Mojžíš
 PONTEX - Pečenka 
Share
Joomla templates by a4joomla