slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Mladší žáci - nejlepší časy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Mládší žáci - nejlepší časy   2001 - 2016
Trať   800 m 
Poř. Příjmení Jméno Oddíl, bydliště R.nar. Čas Rok
1 Chlád Ondřej Turbo Chotěboř 1999 02:36,0 2012
2 Hodboď Ondřej SKP Nymburk 2001 02:37,0 2014
3 Dvořák Tomáš 7.ZŠ Kolín 1992 02:37,0 2004
4 Svěrák Jan AC Třešť 1991 02:40,0 2004
5 Dvořáček David MKV Sport 1991 02:42,0 2004
6 Prášek Jakub AC Třešť 1991 02:42,0 2004
7 Středa Jakub Pečky 2004 02:43,0 2016
8 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové 2001 02:45,4 2013
9 Brychta Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 2000 02:45,8 2013
10 Morkus František AC Třešť 1990 02:46,0 2001
11 Matoušek Radek ŠSK Újezd nad Lesy 1988 02:46,0 2001
12 Kocourek Viktor SŠK Újezd nad lesy 1997 02:46,7 2009
13 Brichta Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 2000 02:46,9 2012
14 Lukanič Petr Praha 1989 02:47,0 2002
15 Líbal Jaroslav ŠSK ZŠ   Kounice 1988 02:48,0 2001
16 Kolár Krištof ABC Braník 1997 02:48,7 2009
17 Střihavka Jindřich AC Choceň 2000 02:49,6 2012
18 Bednář Matěj Atletika Jižní Město 2003 02:50,0 2015
19 Kolár Kryštof Praha - ABC Braník 1997 02:51,0 2010
20 Černoch Lukáš SKP Nymburk 1997 02:51,2 2009
21 Kaltmeyer Viktor Libín - Prachatice 1990 02:52,0 2002
22 Hradec Luboš SK Luštěnice 2012 2000 02:52,6 2013
23 Martinec Jan Pečky 1998 02:53,0 2011
24 Sem Jakub Pečky 1999 02:53,0 2012
25 Svěrák Jan AC TŘEŠŤ 1991 02:53,3 2003
26 Kučera Martin TJ Svitavy 1998 02:54,0 2011
27 Klemperer Otto Kanoistika Poděbrady 1997 02:54,8 2009
28 Tichý František Turbo Chotěboř 1994 02:54,9 2007
29 Jan Jan RC Vlašim 1993 0:02:55 2004
30 Novotný Vojtěch Kolín 1996 02:55,2 2009
31 Šimek Vojtěch SŠK Újezd nad lesy 1997 02:55,8 2009
32 Šantavý Jiří SKP Nymburk 2003 02:56,0 2015
33 Smělý David Slávie Praha   02:56,0 2001
34 Šantavý Jakub SKP Nymburk 2004 02:57,0 2015
35 Říha Samuel AC Sparta Praha 2003 02:57,0 2015
36 Rokos Jan ŠSK Újezd   nad Lesy 1988 02:57,0 2001
37 Kaštánek Adam ŠSK Újezd   nad Lesy 1990 02:58,0 2001
38 Gladkov Martin AC Čáslav 1997 02:58,7 2009
39 Dubják Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavou 2003 02:59,0 2015
40 Müller Vít SKP Nymburk 1996 03:00,0 2008
41 Kubš Jan SŠK Újezd nad lesy 1997 03:00,3 2009
42 Sém Jakub Pečky 1999 03:01,0 2011
43 Ludvík Adam SK Slavie Praha 2002 03:02,0 2014
44 Haubert Filip Ratenice 2002 03:03,0 2015
45 Mundok Marian Rakovník 1991 03:03,0 2002
46 Ján Jan RC Vlašim 1993 03:03,0 2005
47 Čokrt Václav Triatlon Český Brod   03:04,0 2001
48 Dvořák Tomáš Cerhýnky 1992 03:04,2 2003
49 Martinec Jan Pečky 1998 03:05,0 2010
50 Moravec Jakub Pečky 2004 03:05,0 2016
51 Svoboda Pavel AC Třešť 1990 03:05,0 2001
52 Svěrák Martin AC Třešť 1993 03:06,0 2004
53 Tichý František Světlá 1995 03:06,7 2006
54 Litera Lukáš   1994 03:06,8 2007
55 Krejčak Pavel RC Vlašim 1993 03:07,0 2004
56 Hudcovic Timoteus Poděbrady 1996 03:07,8 2009
57 Crkal Šimon Pečky 2003 03:08,0 2015
58 Veselý Ondřej SKP Nymburk 1995 03:08,0 2008
59 Veselý Ondřej SKP Nymburk 1995 03:08,6 2007
60 Bednář Vilém Atletika Jižní Město 2003 03:09,0 2015
61 Němec Tomáš FK Kolín 2004 03:09,0 2016
62 Fuxa Luboš CHOTĚBOŘ TURBO   03:09,1 2003
63 Březina Jiří Tatce 1997 03:09,4 2009
64 Müller Patrik FK Kolín 2003 03:10,0 2016
65 Lukáš Marek ŠSK Újezd   nad Lesy 1988 03:10,0 2001
66 Vaculík Jonáš Praha 6 1999 03:10,5 2012
67 Procházka Jonáš Dobřichov 1993 03:10,9 2006
68 Mundok Marian Lužná 1988 03:11,0 2001
69 Karbus Jan Pečky 1990 03:11,0 2002
70 Čermák Daniel ŠSK Újezd nad Lesy 1997 03:12,0 2010
71 Procházka Jiří Hořany 1999 03:12,0 2012
72 Krupka Jan Pečky 2004 03:12,0 2016
73 Vrba Vojtěch Sokol Pečky 1990 03:12,0 2002
74 Dvořák Tomáš Kolín 1992 03:12,0 2005
75 Novotný Vojtěch Sokol Kolín 1996 03:12,0 2008
76 Schneider František SKP Nymburk 1997 03:12,1 2009
77 Svoboda Tomáš Pečky 1997 03:12,4 2009
78 Poděbradský Jaroslav Úvaly 2002 03:14,0 2014
79 Mottl David Jiskra Havlíčkův Brod 2000 03:14,7 2013
80 Staněk Aleš Pečky 1991 03:15,1 2003
81 Hošek Zdeněk AC Třešť 1990 03:16,0 2001
82 Tichý František Světlá nad Sázavou 1994 03:16,0 2004
83 Tichý František Světlá nad Sázavou 1994 03:16,0 2005
84 Krejčí Oliver AC Třešť 1990 03:17,0 2001
85 Sehnal Vojtěch Libice nad Cidlinou 1998 03:18,0 2011
86 Hudcovic Timoteus SKP Nymburk 1996 03:18,0 2008
87 Vrba Vojtěch AOTJ Slavoj   Český Brod   03:20,0 2001
88 Pikner Kryštof Pečky 1998 03:21,0 2010
89 Staněk Aleš Pečky 1991 03:21,0 2002
90 Daneš Martin Pečky 1990 03:21,0 2002
91 Najbrt Jan Pečky 1991 03:21,0 2004
92 Michálek Jakub Pečky   03:21,2 2003
93 Vodrážka Pavel ZŠ Pečky 2001 03:22,0 2014
94 Černý Tomáš Pečky 1991 03:25,9 2003
95 Karbus Jan Pečky 1990 03:26,8 2003
96 Konvalina Vojtěch SKP Nymburk 2000 03:27,7 2012
97 Svoboda Jakub Pečky 2000 03:28,1 2012
98 Langr Lukáš Pečky 1992 03:29,0 2004
99 Pospíchal Martin AC Třešť 1990 03:30,0 2002
100 Honek David Pečky 1996 03:30,3 2009
Share
Joomla templates by a4joomla