slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Mladší žáci - nejlepší časy

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Mládší žáci - nejlepší časy   2001 - 2017
Trať   800 m 
Poř. Příjmení Jméno Oddíl, bydliště R.nar. Čas Rok
1 Chlád Ondřej Turbo Chotěboř 1999 02:36,0 2012
2 Hodboď Ondřej SKP Nymburk 2001 02:37,0 2014
3 Dvořák Tomáš 7.ZŠ Kolín 1992 02:37,0 2004
4 Šantavý Jakub SKP Nymburk 2004 02:37,0 2017
5 Svěrák Jan AC Třešť 1991 02:40,0 2004
6 Dvořáček David MKV Sport 1991 02:42,0 2004
7 Prášek Jakub AC Třešť 1991 02:42,0 2004
8 Středa Jakub Pečky 2004 02:43,0 2016
9 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové 2001 02:45,4 2013
10 Brychta Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 2000 02:45,8 2013
11 Morkus František AC Třešť 1990 02:46,0 2001
12 Matoušek Radek ŠSK Újezd nad Lesy 1988 02:46,0 2001
13 Kocourek Viktor SŠK Újezd nad lesy 1997 02:46,7 2009
14 Brichta Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 2000 02:46,9 2012
15 Lukanič Petr Praha 1989 02:47,0 2002
16 Líbal Jaroslav ŠSK ZŠ   Kounice 1988 02:48,0 2001
17 Kolár Krištof ABC Braník 1997 02:48,7 2009
18 Střihavka Jindřich AC Choceň 2000 02:49,6 2012
19 Bednář Matěj Atletika Jižní Město 2003 02:50,0 2015
20 Kolár Kryštof Praha - ABC Braník 1997 02:51,0 2010
21 Středa Jakub Pečky 2004 02:51,0 2017
22 Černoch Lukáš SKP Nymburk 1997 02:51,2 2009
23 Kaltmeyer Viktor Libín - Prachatice 1990 02:52,0 2002
24 Hradec Luboš SK Luštěnice 2012 2000 02:52,6 2013
25 Martinec Jan Pečky 1998 02:53,0 2011
26 Sem Jakub Pečky 1999 02:53,0 2012
27 Svěrák Jan AC TŘEŠŤ 1991 02:53,3 2003
28 Kučera Martin TJ Svitavy 1998 02:54,0 2011
29 Klemperer Otto Kanoistika Poděbrady 1997 02:54,8 2009
30 Tichý František Turbo Chotěboř 1994 02:54,9 2007
31 Jan Jan RC Vlašim 1993 0:02:55 2004
32 Novotný Vojtěch Kolín 1996 02:55,2 2009
33 Šimek Vojtěch SŠK Újezd nad lesy 1997 02:55,8 2009
34 Šantavý Jiří SKP Nymburk 2003 02:56,0 2015
35 Smělý David Slávie Praha   02:56,0 2001
36 Šantavý Jakub SKP Nymburk 2004 02:57,0 2015
37 Říha Samuel AC Sparta Praha 2003 02:57,0 2015
38 Rokos Jan ŠSK Újezd   nad Lesy 1988 02:57,0 2001
39 Kaštánek Adam ŠSK Újezd   nad Lesy 1990 02:58,0 2001
40 Krupica Jan AFK Pečky 2004 02:58,0 2017
41 Gladkov Martin AC Čáslav 1997 02:58,7 2009
42 Dubják Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavou 2003 02:59,0 2015
43 Müller Vít SKP Nymburk 1996 03:00,0 2008
44 Kubš Jan SŠK Újezd nad lesy 1997 03:00,3 2009
45 Sém Jakub Pečky 1999 03:01,0 2011
46 Ludvík Adam SK Slavie Praha 2002 03:02,0 2014
47 Haubert Filip Ratenice 2002 03:03,0 2015
48 Mundok Marian Rakovník 1991 03:03,0 2002
49 Ján Jan RC Vlašim 1993 03:03,0 2005
50 Moravec Jakub AFK Pečky 2004 03:03,0 2017
51 Čokrt Václav Triatlon Český Brod   03:04,0 2001
52 Dvořák Tomáš Cerhýnky 1992 03:04,2 2003
53 Martinec Jan Pečky 1998 03:05,0 2010
54 Moravec Jakub Pečky 2004 03:05,0 2016
55 Svoboda Pavel AC Třešť 1990 03:05,0 2001
56 Svěrák Martin AC Třešť 1993 03:06,0 2004
57 Vrba David Pečky 2005 03:06,0 2017
58 Tichý František Světlá 1995 03:06,7 2006
59 Litera Lukáš   1994 03:06,8 2007
60 Krejčak Pavel RC Vlašim 1993 03:07,0 2004
61 Hudcovic Timoteus Poděbrady 1996 03:07,8 2009
62 Crkal Šimon Pečky 2003 03:08,0 2015
63 Veselý Ondřej SKP Nymburk 1995 03:08,0 2008
64 Hlatký Vojtěch Libouchec 2005 03:08,0 2017
65 Veselý Ondřej SKP Nymburk 1995 03:08,6 2007
66 Bednář Vilém Atletika Jižní Město 2003 03:09,0 2015
67 Němec Tomáš FK Kolín 2004 03:09,0 2016
68 Majer Ondřej Tatce 2005 03:09,0 2017
69 Fuxa Luboš CHOTĚBOŘ TURBO   03:09,1 2003
70 Březina Jiří Tatce 1997 03:09,4 2009
71 Müller Patrik FK Kolín 2003 03:10,0 2016
72 Lukáš Marek ŠSK Újezd   nad Lesy 1988 03:10,0 2001
73 Vaculík Jonáš Praha 6 1999 03:10,5 2012
74 Procházka Jonáš Dobřichov 1993 03:10,9 2006
75 Mundok Marian Lužná 1988 03:11,0 2001
76 Karbus Jan Pečky 1990 03:11,0 2002
77 Čermák Daniel ŠSK Újezd nad Lesy 1997 03:12,0 2010
78 Procházka Jiří Hořany 1999 03:12,0 2012
79 Krupka Jan Pečky 2004 03:12,0 2016
80 Vrba Vojtěch Sokol Pečky 1990 03:12,0 2002
81 Dvořák Tomáš Kolín 1992 03:12,0 2005
82 Novotný Vojtěch Sokol Kolín 1996 03:12,0 2008
83 Schneider František SKP Nymburk 1997 03:12,1 2009
84 Svoboda Tomáš Pečky 1997 03:12,4 2009
85 Poděbradský Jaroslav Úvaly 2002 03:14,0 2014
86 Mottl David Jiskra Havlíčkův Brod 2000 03:14,7 2013
87 Staněk Aleš Pečky 1991 03:15,1 2003
88 Hošek Zdeněk AC Třešť 1990 03:16,0 2001
89 Tichý František Světlá nad Sázavou 1994 03:16,0 2004
90 Tichý František Světlá nad Sázavou 1994 03:16,0 2005
91 Krejčí Oliver AC Třešť 1990 03:17,0 2001
92 Sehnal Vojtěch Libice nad Cidlinou 1998 03:18,0 2011
93 Hudcovic Timoteus SKP Nymburk 1996 03:18,0 2008
94 Pošík Jaroslav AFK Pečky 2005 03:18,0 2017
95 Vrba Vojtěch AOTJ Slavoj   Český Brod   03:20,0 2001
96 Pikner Kryštof Pečky 1998 03:21,0 2010
97 Staněk Aleš Pečky 1991 03:21,0 2002
98 Daneš Martin Pečky 1990 03:21,0 2002
99 Najbrt Jan Pečky 1991 03:21,0 2004
100 Michálek Jakub Pečky   03:21,2 2003
Share
Joomla templates by a4joomla