slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Starší žáci - nejlepší časy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Starší žáci - nejlepší časy     2001 - 2019
Trať   1609m 
Poř. Příjmení Jméno Oddíl, bydliště R.nar. Čas Rok
1. Hodboď Ondřej SKP Nymburk 2001 05:16,0 2016
2. Brychta Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 2000 05:18,0 2015
3. Hodboď Ondřej SKP Nymburk 2001 05:19,0 2015
4. Novák Aleš SKP Nymburk 1986 05:24,0 2001
5. Šplíchal Martin FCMJ Praha 1993 05:26,0 2008
6. Hradec Luboš SK Luštěnice 2012 2000 05:26,0 2015
7. Štros David USK Praha 2000 05:26,0 2015
8. Šplíchal Josef FCMJ Praha 1993 05:27,0 2008
9. Linhart Petr OLYMP Praha 1987 05:32,0 2002
10. Dvořák Jiří 7.ZŠ Kolín 1989 05:32,0 2004
11. Janoušek Petr ŠSK Újezd nad Lesy 1987 05:34,0 2002
12. Brejcha Radek SKJ Semice 1989 05:34,0 2004
13. Tůma Jiří RC Vlašim 1988 05:35,0 2002
14. Kolba Josef AC Třešť   05:36,4 2003
15. Linhart Petr OLYMP Praha 1989 05:37,0 2001
16. Volráb Václav Pečky 1989 05:37,0 2004
17. Vilím Jan Atletika Kolín/Pečky 2002 05:37 2017
18. Svěchota Lukáš Spartak Praha 4 1997 05:39,0 2011
19. Dvořák Jiří Cerhýnky 1989 05:39,4 2003
20. Olšan Martin ŠSK Újezd nad Lesy 1987 05:41,0 2001
21. Strnad Petr SK Luštěnice 1999 05:41,0 2014
22. Dohnálek Radek Sokoleč 1991 05:41,8 2006
23. Líbal Adam SKP Nymburk 1987 05:42,0 2001
24. Bufka Vojtěch AC Česká Lípa 1988 05:42,4 2003
25. Hradec Luboš SK Luštěnice 2000 05:43,0 2014
26. Dudáš Ondřej Sokol Kolín 1997 05:45,6 2012
27. Sládek Dalibor SK Aritma Praha 1999 05:47,0 2014
28. Motl Lukáš Jiskra Havlíčkův Brod 1997 05:48,4 2012
29. Štros David USK Praha 2000 05:49,0 2014
30. Maleček Jakub MP Dukla Praha 2001 05:49,0 2015
31. Tichý František Chotěboř 1994 05:51,6 2009
32. Sem Jakub Pečky 1999 05:54,0 2014
33. Dvořák Tomáš Sokol Kolín 1992 05:55,1 2007
34. Souček Jan ŠSK ZŠ   Kounice 1987 05:56,0 2001
35. Kacafírek Lukáš AC Třešť 1991 05:57,0 2005
36. Svěrák Jan AC Třešť 1991 05:58,0 2005
37. Tichý František Turbo Chotěboř 1994 05:58,0 2008
38. Jonáš Vojtěch Uhříněves 1989 06:00,0 2004
39. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2003 06:00 2017
40. Dobiáš Jakub SK ZŠ Jeseniova 2003 06:02 2017
41. Dvořák Tomáš Kolín 1992 06:03,0 2006
42. Řezňák Martin ŠSK Újezd nad Lesy 1991 06:04,0 2002
43. Andrle Štěpán AC Čáslav 1998 06:04,1 2012
44. Kratochvíl Vojtěch AC Čáslav 1998 06:04,4 2012
45. Zeman Jiří TJ Dukla Praha 1997 06:04,6 2012
46. Vilím Jan Atletika Pečky 2002 06:05,0 2016
47. Vondra Filip Loko Beroun 1993 06:06,0 2008
48. Gladkov Martin AC Čáslav 1997 06:06,9 2012
49. Svoboda Pavel AC Třešť 1988 06:07,0 2002
50. Lorenčík Kryštof Atletika Chrudim 2004 06:10,0 2019
51. Růžička Marek ŠSK ZŠ   Kounice 1987 06:12,0 2001
52. Kacafírek Lukáš AC Třešť 1990 06:13,0 2004
53. Němec Viktor AC TEPO Kladno 2004 06:14,0 2019
54. Luxa Jan Turbo Chotěboř 1989 06:15,8 2003
55. Soukup Milan Pečky 1987 06:16,0 2002
56. Střihavka Jindřich AC Choceň 2000 06:18,0 2014
57. Číhař Tomáš Chvojenec 2000 06:19,0 2014
58. Slavík Vojtěch AC Choceň 2000 06:19,0 2014
59. Peterka Vojtěch Budiměřice 1998 06:20,0 2013
60. Strnad Petr SK Luštěnice 2012 1999 06:20,2 2013
61. Dvořáček Daniel MKV Sport 1991 06:24,0 2004
62. Novotný Marek Sokol Kolín 2000 06:25,0 2015
63. Žert Jakub Cerhenice 1989 06:26,2 2003
64. Dobiáš Jakub SK ZŠ Jeseniova 2003 06:27,0 2018
65. Herkner Lukáš AC Třešť 1987 06:28,0 2001
66. Zeman Jiří Praha 1997 06:29,0 2011
67. Štastný Jaroslav AC Třešť 1987 06:30,0 2002
68. Všetečka Jan AC Čáslav 1995 06:30,9 2009
69. Mundok Marian Rakovník 1991 06:31,0 2002
70. Slávek Dalibor SK Aritma Praha 1999 06:31,1 2013
71. Hovorka David Dobřichov 1993 06:36,0 2008
72. Vodrážka Pavel ZŠ Pečky 2001 06:38,0 2016
73. Vinduška Marek AC Čáslav 1995 06:38,9 2009
74. Šťastný Miloš AC Třešť 1988 06:39,0 2002
75. Čáp Jakub AC Třešť 1990 06:39,0 2004
76. Chuchla Pavel ŠSK ZŠ Kounice 1990 06:44,0 2005
77. Brejcha David Pečky 2000 06:45,0 2014
78. Bašta Tomáš Praha 10 1999 06:46,0 2014
79. Tichý František Světlá nad Sázavou 1994 06:52,4 2006
80. Šťastný Jaroslav AC Třešť 1987 06:56,3 2003
81. Zajíc Jakub AFK Pečky 2005 06:58,0 2019
82. Svoboda Tomáš Pečky 1997 07:03,0 2011
83. Žitňan Luboš TTC Český Brod 1992 07:04,4 2006
84. Šťastný Miloš AC Třešť 1988 07:09,9 2003
85. Tejnor Jiří Praha 5 1996 07:14,0 2011
86. Turyna Stanislav ZŠ Pečky 2001 07:14,0 2016
87. Tejnor Jiří Praha 5 1996 07:24,0 2010
88. Mottl David Jiskra Havlíčkův Brod 2000 07:24,0 2014
89. Voves Patrik Malé Žernoseky 2002 07:24,0 2016
90. Sehnal Vojtěch Libice nad Cidlinou 1998 07:24,7 2013
91. Jelínek Jiří AC Třešť 1991 07:26,0 2005
92. Veselý Jakub Milčice 1994 07:26,0 2008
93. Gloser David Atletika Pečky 1995 07:31,9 2009
94. Šmejkal Jakub Radim 2000 07:42,0 2014
95. Pošík Karel AFK Pečky 2007 07:44,0 2018
96. Holubovský Filip Praha 1996 08:00,0 2010
97. Turyna Stanislav Pečky 2001 08:05,0 2015
98. Fiala Enrico PIM BK Modřany-Kamýk 2007 08:06,0 2015
99. Lazar Jakub Pečky 1995 08:25,0 2009
100. Lisa Jakub Pečky 1996 08:25,0 2010
Share
Joomla templates by a4joomla