slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vysledky, fotky 2018

Hodnocení uživatelů:  / 0

novinky

 

 

Add a comment

Číst dál: Vysledky, fotky 2018

Děkujeme 2018

Hodnocení uživatelů:  / 0

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši hojnou účast na Pečecké desítce. Opět to pro nás bylo hektické, s tolika běžci na startu. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.9.3.2019.

Add a comment

Číst dál: Děkujeme 2018

Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

Hodnocení uživatelů:  / 0

kratochvilovajarmilaHostem při Pečecké desítce bude světová rekordmanka Jarmila Kratochvílová.

Životopis

Jarmila Kratochvílová je bývalá československá atletka, běžkyně na krátkých a středních tratích.

Světová rekordmanka na 800 m v čase 1:53.28, který vytvořila 26. července 1983 v Mnichově. Letos bude rekordu již 35 let a je nejdelším v atletické historii. Nyní se věnuje trenérské činnosti, kdy trénovala mimo jiné světovou šampionku Lídu Formanovou.

Add a comment

Číst dál: Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

Tombola omluva

Hodnocení uživatelů:  / 0

tombolaVelmi se Vám omluváme za letošní tombolu, problém který vznikl, jsme v daný okamžik pro Vás postižené nedokázali nijak napravit, a to z toho důvodu, že v momentě, kdy jsme na problém přišli, již bylo pozdě. Došlo k technickému problému, který jsme včas neodhalili a ten způsobil velký problém. Velmi mne ale mrzí, že pár běžců si vylévalo zlost na ženě, která tombolu vydávala a za nic vůbec nemohla.

Uděláme vše proto, aby se problém s tombolou již příště neopakoval, vězte, že nás to velmi mrzí, přípravou Pečecké desítky jsme strávili desítky hodin a pak přijde takováto situace, která vám vše zkazí.

Děkujeme za pochopení.

Add a comment

Číst dál: Tombola omluva

Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

Hodnocení uživatelů:  / 0

knihaprostejez2Během Pečeské desítky jsme si pro Vás běžce připravili možnost zakoupit běžeckou knížku PROSTĚ BĚŽ a kuchařku PROSTĚ JEZ jejímiž autory jsou Eda Kožušník a Eva Fryšarová. Navíc knihy si budete moci nechat od autorky knih Evy Fryšarové podepsat. Knihy budou k zakoupení ve sportovní hale, čas autogramiády ještě upřesníme.

 

Add a comment

Číst dál: Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

Joomla templates by a4joomla