slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Pečecká desítka 2019

deskyNěco se děje...

 

...nespíme...

 

...přihlášky na Pečeckou desítku budou spuštěny do konce listopadu, těšíme se na Vás :).

 

Add a comment

Děkujeme 2018

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši hojnou účast na Pečecké desítce. Opět to pro nás bylo hektické, s tolika běžci na startu. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.9.3.2019.

Add a comment

Číst dál: Děkujeme 2018

Tombola omluva

tombolaVelmi se Vám omluváme za letošní tombolu, problém který vznikl, jsme v daný okamžik pro Vás postižené nedokázali nijak napravit, a to z toho důvodu, že v momentě, kdy jsme na problém přišli, již bylo pozdě. Došlo k technickému problému, který jsme včas neodhalili a ten způsobil velký problém. Velmi mne ale mrzí, že pár běžců si vylévalo zlost na ženě, která tombolu vydávala a za nic vůbec nemohla.

Uděláme vše proto, aby se problém s tombolou již příště neopakoval, vězte, že nás to velmi mrzí, přípravou Pečecké desítky jsme strávili desítky hodin a pak přijde takováto situace, která vám vše zkazí.

Děkujeme za pochopení.

Add a comment

Číst dál: Tombola omluva

Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

kratochvilovajarmilaHostem při Pečecké desítce bude světová rekordmanka Jarmila Kratochvílová.

Životopis

Jarmila Kratochvílová je bývalá československá atletka, běžkyně na krátkých a středních tratích.

Světová rekordmanka na 800 m v čase 1:53.28, který vytvořila 26. července 1983 v Mnichově. Letos bude rekordu již 35 let a je nejdelším v atletické historii. Nyní se věnuje trenérské činnosti, kdy trénovala mimo jiné světovou šampionku Lídu Formanovou.

Add a comment

Číst dál: Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

knihaprostejez2Během Pečeské desítky jsme si pro Vás běžce připravili možnost zakoupit běžeckou knížku PROSTĚ BĚŽ a kuchařku PROSTĚ JEZ jejímiž autory jsou Eda Kožušník a Eva Fryšarová. Navíc knihy si budete moci nechat od autorky knih Evy Fryšarové podepsat. Knihy budou k zakoupení ve sportovní hale, čas autogramiády ještě upřesníme.

 

Add a comment

Číst dál: Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

ELEVEN opět v Pečkách

elevenlogo

Sportovní oblečení a doplňky s vlastním designem. ELEVEN bude mít na místě svůj prodejní stánek, ve kterém si budete moci výhodně zakoupit čepice, šátky a čelenky.

Výběr nových kompresních podkolenek,ponožek a návleků, běžecké rukavice a další doplňky.

Add a comment

Číst dál: ELEVEN opět v Pečkách

Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

mrc-logoI letos se můžete v Pečkách těšit na prémiovou sportovní značku MIZUNO. Tak jako loňské roky se u jejich stánku můžete těšit na možnost analýz chodidla od odborníků a shlednout zde novinky z běžecké kolekce Mizuna, novinkou je možnost otestovat si vybrané modely přímo v závodě. Není zapomenuto ani na prodejní stánek, kde si budete moci pořídit běžecké potřeby MIZUNO.

Katalog MIZUNO.

Add a comment

Číst dál: Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarstvivondrak

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky a to od Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos je pro Vás připraveno bílé víno Tramín červený. Víno s přívlastkem pozdní sběr 2015, suché. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák za cenu 150 Kč. Nejenom toto víno, ale i další najdete na stánku Vinařství Vondrák Mělník.

Add a comment

Soutěž TEAMŮ

teamSoučástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka bude opět soutěž teamů, k tomu je potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy budou odměněny věcnými cenami.

Pravidla jsou jednoduchá, soutěž teamů bude pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km(každý běží 10 km).

Add a comment

Číst dál: Soutěž TEAMŮ

Převod startovného - odhlášení

111Z organizačním důvodů nejsme schopni Vám vyhovět se žádostmi o vrácení startovného, proto pro Ty z Vás kteří jste již přihlášeni a nemůžete se zůčastnit je připravena díky Sportovnímu servisu služba převodu startovného na jiného běžce.

Návod jak postupovat při převodu startovného najdete níže v článku.

Add a comment

Číst dál: Převod startovného - odhlášení

Vodiči 2018

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Níže naleznete jejich aktuální seznam. Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

Add a comment

Číst dál: Vodiči 2018

Joomla templates by a4joomla