slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Děkujeme 2018

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši hojnou účast na Pečecké desítce. Opět to pro nás bylo hektické, s tolika běžci na startu. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.9.3.2019.

Add a comment

Číst dál: Děkujeme 2018

Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

kratochvilovajarmilaHostem při Pečecké desítce bude světová rekordmanka Jarmila Kratochvílová.

Životopis

Jarmila Kratochvílová je bývalá československá atletka, běžkyně na krátkých a středních tratích.

Světová rekordmanka na 800 m v čase 1:53.28, který vytvořila 26. července 1983 v Mnichově. Letos bude rekordu již 35 let a je nejdelším v atletické historii. Nyní se věnuje trenérské činnosti, kdy trénovala mimo jiné světovou šampionku Lídu Formanovou.

Add a comment

Číst dál: Hostem při Pečecké desítce bude Jarmila Kratochvílová

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarstvivondrak

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky a to od Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos je pro Vás připraveno bílé víno Tramín červený. Víno s přívlastkem pozdní sběr 2015, suché. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák za cenu 150 Kč. Nejenom toto víno, ale i další najdete na stánku Vinařství Vondrák Mělník.

Add a comment

Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

knihaprostejez2Během Pečeské desítky jsme si pro Vás běžce připravili možnost zakoupit běžeckou knížku PROSTĚ BĚŽ a kuchařku PROSTĚ JEZ jejímiž autory jsou Eda Kožušník a Eva Fryšarová. Navíc knihy si budete moci nechat od autorky knih Evy Fryšarové podepsat. Knihy budou k zakoupení ve sportovní hale, čas autogramiády ještě upřesníme.

 

Add a comment

Číst dál: Autogramiáda Evy Fryšarové s knihou PROSTĚ BĚŽ

ELEVEN opět v Pečkách

elevenlogo

Sportovní oblečení a doplňky s vlastním designem. ELEVEN bude mít na místě svůj prodejní stánek, ve kterém si budete moci výhodně zakoupit čepice, šátky a čelenky.

Výběr nových kompresních podkolenek,ponožek a návleků, běžecké rukavice a další doplňky.

Add a comment

Číst dál: ELEVEN opět v Pečkách

Joomla templates by a4joomla