slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Děkujeme 2023

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši účast na Pečecké desítce. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a závod jste si užili nejenom při běhu, budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.9. března 2024.

 

Co si pro Vás připravíme příští pro ročník, ještě nevíme, jistě ale můžeme říct, že nechceme polevit a budeme chtít být lepší než letos, určitě něco zajímavého pro Vás vymyslíme se zachováním toho dobrého:).

Budeme rádi pokud nám napíšete, jak jste byly se závodem spokojeni nebo naopak. Vaše názory nás zajímají - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotili jste, natočili jste video, nebo napsali článek? Rádi vše zveřejníme, zašlete nám odkaz, text nebo soubor na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Měřili jste si Pečky přes GPS nebo jenom TF, budeme rádi pokud nám zašlete naměřené údaje, postupně je budeme zveřejňovat. Uvádějte značku hodinek a jejich označení/typ, naměřenou délku, případně naměřené hodnoty na označených kilometrech a datum měření, samozřejmě můžete uvést i další užitečná data. Jak se Vám vyvíjela TF. Vše zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Díky.

Stále nás potěší informace a fotky z počátků Pečecké desítky, pokud máte co říci, nenechte si to jen pro sebe.

 

Za pořadatele Pečecké desítky

Petr Lhota, Jiří Katrnoška, Alena Katrnošková, Honza Herda, Pavel Krejčí, Petra Mullerová a další

T:737569636

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Share
Joomla templates by a4joomla