ČASOVÝ ROZPIS

Kategorie: Pečecká desítka - hlavní soubory
Zveřejněno 1. 11. 2013 1:00
Napsal Petr Lhota
Zobrazeno: 13822
View Comments

ČASOVÝ ROZPIS:

 

Otevření presentace pro mládež a lidový běh:        7:45

 

Časy startů:

-----------------------------------------

400 m

Minižákyně (roč. 2007...08):                       8:30

Minižáci (roč. 2007...08):                            8:35

Starší dívky (roč. 2009...10):                       8:45

Starší kluci (roč. 2009...10):                       8:50

-------------------------------------------

Otevření presentace pro hlavní závod na 10 km:     9:00

--------------------------------------------

200 m

Mladší dívky (roč. 2011...12):                      9:00

Mladší kluci (roč. 2011...12):                       9:05

Děvčata (roč. 2013...14):                             9:15

Chlapci (roč. 2013...14):                              9:20

--------------------------------------------

60 m

Nejmenší s rodiči holky (roč. 2015...17):    9:30

Nejmenší s rodiči kluci  (roč. 2015...17):     9:35

 --------------------------------------------

800 m

Mladší žákyně (roč. 2005...06):                  9:45

Mladší žáci (roč. 2005...06):                       9:45

-------------------------------------------

1609 m

Starší žákyně (roč. 2003...04):                   9:50

Starší žáci (roč. 2003...04):                        9:50

Dorostenci (roč. 2000...2002):                    9:50

Dorostenci (roč. 2000...2002):                    9:50

-------------------------------------------

Milaři lidový běh:            10:00

-------------------------------------------

Po doběhu lidového běhu proběhne vyhlášení, pro nejlepší tři  jsou připraveny medaile a dále věcné ceny a diplomy, na tratích  60 - 400 m vyhlašujeme nejméně prvních 10 v kategorii, na tratích 800 m a 1609 m vyhlašujeme vždy první tři(lidový beh bez vyhlášení a cen).

Kategorie mládeže startující v 9:45 resp. 9:50 hod. mají společný start.

Připraven pro Vás budou pamětní diplomy, sladkost, tři nejlepší v kategorii medaile.

-------------------------------------------

Ukončení presentace na hlavní závod:       11:00

-------------------------------------------

Start hlavního závodu:                                     12:00

---------------------------------------------

Vyhlášení vítězů, ocenění a zakončení závodu:  13:20 - 14:30

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na případný časový posun.