slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

PĚCECKÁ DESÍTKA 2020 MJK – aktuální informace - zrušení

desky

Je nám to Velmi líto, ale musíme Vám sdělit rozhodnutí, které jsme po dlouhé diskusi a rozvaze učinili, a protože to pro nás nebylo lehké rozhodnutí, trvalo nám to dlouho. Pečeckou desítku pro letošní rok jsme se rozhodli zrušit, věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vaše registrace se Vám automaticky převede na příští rok, termín je stanoven na druhou sobotu v březnu, tj. 13.3.2021 a pevně věříme, že v tento vše již úspěšně zvládneme. Pokud nechcete převézt startovné do roku 2021, bude Vám vráceno (odhlašování je možné do 30.září 2020), přesto věříme, že nám zachováte přízeň, případné požadavky na vrácení startovného zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Bohužel jsme tak museli učinit, jelikož se obáváme, že situace se může a pravděpodobně bude horšit a mi bychom vše museli rušit na poslední chvíli, například aktuálně ZŠ v Pečkách je v karanténě. Aktuálně je předpoklad, že právě v říjnu se bude hodně rozhodovat kam Covid a opatření okolo něj budou dále směřovat. Také i případná karanténa v pořadatelských řadách by nás velmi omezila a nebyli bychom schopni Vám zajistit odpovídající servis, který byste očekávali.

Tímto rozhodnutím, se také začínáme připravovat na březen 2021, předpokládáme, že základní informace zveřejníme nejpozději v průběhu listopadu, kdy již snad i ze strany vlády budou jasně daná pravidla a neměnná rozhodnutí, podle kterých se budeme moci připravit.

 

Děkujeme za velké pochopení, za pořadatele

Petr Lhota a Jiří Katrnoška

T:737569636

 
Share
Joomla templates by a4joomla