slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

NÁHRADNÍ TERMÍN

desky

Bylo to pro nás těžké rozhodování a víme, že žádné rozhodnutí není ideální, a ne všem bude vyhovovat. Rozhodli jsme, že 41. ročník Pečecké desítky – Memoriál Jardy Kvačka přesuneme na termín 28.října 2020. Z toho vyplývají další opatření a to:

 

  1. Ti z Vás, kteří se chtějí zúčastnit v náhradním termínu, nemusí konat nic a jsou řádně registrovaní.
  2. Ti z Vás, kteří se nemůžou z jakéhokoli důvodu zúčastnit v náhradním termínu nebo nechtějí, bude Vám vráceno startovné, a to v plné výši, věříme ale, že nám zůstanete věrni a pomůžete nám oboustranně překlenout toto nelehké období. Požadavky na vrácení startovného budeme evidovat do 31.5.2020, na požadavky po tomto datu již nebudeme brát ohled, ale stále budete mít možnost převodu na jiného běžce. Pro vrácení startovného piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně volejte na 737 569 636. Po vrácení startovného bude registrace smazána pořadatelem.
  3. Pokud nepoběžíte v náhradním termínu, tak zažádejte o vrácení startovného, je pro nás aktuálně lepší varianta, všem, kdo neběží vrátit peníze, než mít ve startovní listině běžce co se nedostaví, neboť, i na Tyto běžce musíme být připraveni a je to následně zbytečné plýtvání. Proto bude také umožněn bezplatný převod startovného na jinou osobu, tj. tak jak to fungovalo i předchozí roky, přesto věříme, že nám zachováte přízeň a sejdeme se na startu.
  4. Případné nové registrace na termín 28.10.2020 předpokládáme spustit nejdříve v červnu/červenci 2020.

 

Pevné zdraví v tomto nelehkém období Vám za pořadatele Pečecké desítky přeje

 

Petr Lhota

Share
Joomla templates by a4joomla