slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Děkujeme 2017

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši hojnou účast na Pečecké desítce. Opět to pro nás bylo hektické, s tolika běžci na startu. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.10.3.2018.

 

Na příští rok si pro Vás zřejmě nebudeme připravovat žádnou převratnou novinku, ale rádi bychom se opět zlepšili v tom  co děláme a taky vylepšili servis pro Vás. Téměř jistě nebudeme posouvat s místem startu i když víme, že zatáčka po 100 m není nejlepší, přesto je pro nás pozice startu velmi praktická.

Budeme rádi pokud nám napíšete, jak jste byly se závodem spokojeni nebo naopak. Vaše názory nás zajímají - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotili jste, natočili jste video, nebo napsali článek? Rádi vše zveřejníme, zašlete nám odkaz, text nebo soubor na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Ucelenou fotogalerii se všemi bežci s vyhledáváním podle startovních čísel naleznete následující dny na www.ktfoto.cz

 

Měřili jste si Pečky přes GPS nebo jenom TF, budeme rádi pokud nám zašlete naměřené údaje, postupně je budeme zveřejňovat. Uvádějte značku hodinek a jejich označení/typ, naměřenou délku, případně naměřené hodnoty na označených kilometrech a datum měření, samozřejmě můžete uvést i další užitečná data. Jak se Vám vyvíjela TF. Vše zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .Díky.

Stále nás potěší informace a fotky z počátků Pečecké desítky, pokud máte co říci, nenechte si to jen pro sebe.

 

Za pořadatele Pečecké desítky

Petr Lhota

T:737569636

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla