slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

WatchOut v Pečkách

watchout-logoJednou z novinek při letošní Pečecké desítce bude stánek firmy WATCHOUT, zaměřující se na zvýšení bezpečnosti při sportovních aktivitách, ale i v běžném životě.

Firma WatchOut je jediným dovozcem kvalitních výrobků značky S-TRIPLE do České a Slovenské republiky.

Jedná se o velice kvalitní výrobky, které zvyšují nejen Vaše pohodlí, ale zejména bezpečnost při jakýchkoli aktivitách. Zvýší Vaši viditelnost, ať už jdete ráno do práce, děti do školy, při sportu, rekreaci apod. Naše produkty se zaměřují na zvýšení bezpečnosti při sportovních aktivitách, ale i v běžném životě.

Největší výhodou našich výrobků je viditelnost na dlouhou vzdálenost, v případě vesty až na 1.200 metrů. Výrobky disponují LED světly, které mohou dle Vašeho uvážení buď neustále svítit, nebo blikat ve dvou intenzitách rychlosti. Všechny výrobky jsou certifikovány, designovány v Californii a především pak vyrobeny z velice lehkého a příjemného materiálu, který se přizpůsobí tvarům Vašeho těla. Výrobky S-Triple však disponují mnoha dalšími výhodami, mezi něž patří například možnost prát výrobky v pračce, dlouhá životnost, kapsy pro uložení různých věcí či možnost upravit velikost vesty pomocí suchých zipů dle Vaší potřeby a pohodlí.

Více informací najdete nawww.watchout.cz, tak neváhejte a navštivte naše stránky!

Share
Joomla templates by a4joomla