slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vodiči 2017

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Níže naleznete jejich aktuální seznam. Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

 

Při Pečecké desítce budou vodiči na tyto časy:

Vodič na 40:00 - Lukáš Klíma a Miloš Madron

Vodič na 45:00 - Rostislav Tomeš a David Košvanec

Vodič na 50:00 - Jaroslava Pokorová a Pavel Vodička

Vodič na 55:00 - Jiří Šimek, Roman Kmošek a Honza Bláha

Vodič na 60:00 - Evžen Ge + Sára a Irena Ambrožová

 

40:00 Lukáš Klíma

klimalukasAhoj běžci, na letošní Pečecké desítce mi bude ctí Vás provést v čase 40 min, poběžíme na čas od výstřelu. Běžecky se připravuji ve skupině Perňa systém pod vedením vynikajícího českého trenéra Jana Pernici a Jana Bláhy. Věřím, že společně doběhneme do cíle s úsměvem na tváři a každý s novým PB.

 

 

 

 

40:00 Miloš Madron

madronmilosPečky jsou pro mě  tradiční jarní start závodní sezóny a na této trati jsem před třemi roky poprvé překonal hranici čtyřiceti minut, ikdyž tenkrát na tento čas nebyl vodič. Vím jaké mají běžci s tímto cílem obavy, aby nepřepálili začátek, správně rozvrhli síly i na zpáteční cestu a jako jejich vodič budu rád, když společně vysněného času dosáhneme.

 

 

 

*************************************************

45:00 Rostislav Tomeš

Rosta TomesVodiče na 45min poběžím v Pečkách už ani nevím pokolikáté. Budu se snažit těm, pro které je 45:00 kýžená meta, udávat od začátku závodu to správné tempo. Každý ví, že nejhorší je přepálený začátek. Vodič běží tak, aby začátek závodu nepřepálil. Pro mě je to těžký úkol, atmosféra začátku závodu svádí každého, i mne, na nic nemyslet, a dávat to s ostatními, co to jde. Účet za takovou nerozvážnost pak přijde na třetím nebo čtvrtém kilometru. Kdo chce doběhnout v pohodě, držte se vodiče hlavně ze začátku. Kdo se bude cítit po stoupání na šestém kilometu na víc, tak přesně tam se od vodiče odpojte a běžte si svoje. I já budu počítat s mírných  zrychlením v posledních čtyřech kilometrech. V cíli budu pár vteřin před 45:00, vždy běhám trošku pod čas, na který mám běžet vodiče. Kdo mě bude mít na dohled, 45:00 určitě dá.
Držím všem palce a těším se v Pečkách v cíli, a na pivko :-)

 

45:00 David Košvanec

kosvanecdavid

 Ahoj běžci a běžkyně, tak jako v minulém ročníku poběžim Pečeckou desítku v roli vodiče, který to na 10 kiláčků odvodí na čas 45 minut s nepřepáleným tempem hned od startu s postupným zrychlovaním na tempo 4:30 na kilák, takže kdo ma svůj vysněný čas, který bude v cíli svítit na tabuli s nápisem 45 minut rád pomůžu třeba k novému osobáku. Sportu zdar a běhu zvlášť

 kosvanecdavid2

 

  ***************************************************

50:00 Jaroslava Pokorová

I letos,jako už tradičně budu dělat vodiče na 50minut já. Pro mě je to tempo velmi pohodové, takže budu s váma během závodu i mluvit a cokoliv i ráda poradím. Poběžím na čas od výstřelu těsně pod 50minut, takže, kdo bude chtít běžet pod 50, ať se připojí.

 

50:00 Pavel Vodička

vodickapavel

Jsem výkonnostní běžec, běhám od roku 2000, mou specializací byly dráhové tratě 800 a 1500 metrů, v roce 2011 jsem přešel na distance od 3 km po půlmaraton na silnici, v terénu, občas i na dráze. Osobák na 10 km mám 36:03 z Pečecké desítky (2014), loňský 1/2M Pardubice mám za 1:21:41.  Mám za sebou i Pražský maraton (2015) ale nepřipraven jsem lehce přecenil své možnosti a dokončil...ale po 4 hodinách.

vodickapavelkt

 

 

 *****************************************************************

55:00 Jiří Šimek

simekjiri

Vodičem na 55:00 min. bude Jirka Šimek, vegan jehož motem je "Neběhám proto, abych si přidal dny do svého života. Běhám, proto abych si přidal život do svých dnů." Běhá čtyři roky, pravidelně se účastní horských ultramaratonů, městských maratonů a 24 hodinových závodů.

 

 

 

55:00 Roman Kmošek

kmosekroman01

Běhá od 30 a nyní jej po 10-ti letech začínají trápit neduhy typu artróz a natržených svalů = ambice na osobáky se momentálně odkládají.
Běhá převážně půlmaratony, nejraději v terénu, osobák má něco pod 1:28 v Hradci Králové 2 roky nazpět.

Vzkaz pro ty co poběží na 55min: "Pod hodinu už to dáš, co takhle za pětapadesát?"

 

55:00 Honza Bláha

blahahonza01Jsem prakticky "celoživotní " amatérsky běžec, který běhá všechno od desítek po maratóny.Jako vodiče mě můžete potkat i na  Hradeckém půlmaratonu.Poslední roky se věnuji dlouhým triatlonům.

 

"Poběžíme, pokecáme a za chvíli jsme v cíli

 

********************************************************************

60:00 Evžen Ge + Sára

sara1evzenge1

Vodičem na 60 minut budu já, plyšová vrána Sára. Mě nepřehlídnete. Jsem krrásně fialová, dokážu vyletět i nad běžce a taky vás povzbudím svým kráákáním. Je mi sice jen třináct let, ale už jsem zkušená závodní vrána. Uletěla jsem 38 maratonů a spoustu dalších závodů. Předloni jsem dokonce vyhrála Běh bez hodinek! Vodiče už dělat taky umím, už jsem letěla i půlmaratón na dvě hodiny. V Pečkách letos poletím už pošesté a opět na jednu hodinu. Se mnou poběží i můj doprovod, Evžen Ge. Mezi náma, von už stárne a je pomalej, ale vytrvalej. Na Terribearu za devět dní uběhl 377 km. A to i chodil do práce.  Cestou si s vámi bude taky povídat, bude hlídat čas a na konci vás oba popoženem do cíle.

Moc se na vás těším a kdo chce uběhnout desítku pod hodinu, hlašte se k Sáře !!!

 

60:00 Irena Ambrožová

ambrozovairena01

 

 

Ahoj běžci a běžkyně, letos vám v Pečkách budu dělat vodiče na hodinu i já. Běhám teprve od r. 2014, a to ve fialových barvách SK Svěrák. Mnozí z vás se s námi jistě na nějakých závodech už potkali. Pečecká desítka je moje oblíbená trať, vloni jsem si zde zaběhla osobák za 43:21. Mimo to mám za sebou několik půlmaratonů, drážďanský maraton za 3:47 a běhám i Spartan race.

ambrozovairena02

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla